| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Kanaal | 18 |
|---|---|
| Productnaam | Leidinggevende slipring |
| Beschermingscijfer | IP51 |
| Werkend leven | 10 miljoen cirkel |
| Nominale snelheid | 5000 tpm |
| Ontwerplus | 20 |
|---|---|
| Levensverwachting | 10 miljoen omwentelingen |
| Shell-materiaal | Alluminumlegering/304 roestvrij staal/316L roestvrij staal |
| Velociteit | 0~3000 tpm |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassingsgebieden | Gebruikt voor snelle testplatformen voor rekstrooksignalen, thermocouplesignalen, enz. |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |