| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Type signaal | Digitale en analoge signalen |
|---|---|
| werkende levensstijl | Lang |
| Contactmateriaal | Edel metaal |
| Aantal circuits | aanpasbaar |
| Operating Temperature | -40 °C tot 80 °C |
| Type signaal | Digitale en analoge signalen |
|---|---|
| werkende levensstijl | Lang |
| Contactmateriaal | Edel metaal |
| Aantal circuits | aanpasbaar |
| Operating Temperature | -40 °C tot 80 °C |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Aantal circuits | 20 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Temperatuurbereik | -45℃ ~ 60℃ |