| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 A |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Product name | Lange levensduur 10 miljoen RPM sleepringen |
| Nominale snelheid | 0-300 Rpm |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |