| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10000 tpm aanpasbaar) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstand | ≤10mΩ |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |
|---|---|
| Huidige rating | 2A |
| Grootte | Klein |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Huismateriaal | Roestvrij Staal |
| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Werkend leven | 10 miljoen t/min |
| Toepassingsgebieden | Gebruikt voor snelle testplatformen voor rekstrooksignalen, thermocouplesignalen, enz. |
| Nominale snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Bedrijfsomgeving | -40~80℃, ≤80% relatieve luchtvochtigheid |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Beoordeeld als V/I | 0-240VDC/Max. 1A |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |