| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 70°C |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 0-250VDC /Max 2A |
| Schelpenmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dielectrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |