| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Designed Loop | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage | 0-240VDC |
| Rated Current | 1 A |
| Dielectric Strength | 500VAC/50Hz/60s |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Rotating Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | 6 |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximum Current | 1A |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 70℃ |
|---|---|
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 0-250VDC /Max 2A |
| Shell Material | 304 Stainless Steel |
| Dielectric Strength | 250VAC/50Hz/60s |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |