| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική αντίσταση | ≤10mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 5000 σ.α.λ |
| Μέθοδος τοποθέτησης | Τοποθέτηση φλάντζας |
| Επίπεδο Προστασίας | IP51 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι ατσάλι |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-240VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Operating Env | -40~80℃, ≤80% RH |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Βαθμολογία V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |