| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 5000 σ.α.λ |
| Μέθοδος τοποθέτησης | Τοποθέτηση φλάντζας |
| Επίπεδο Προστασίας | IP51 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική αντίσταση | ≤10mΩ |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Βρόχος σχεδίασης | 36, 56 |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-250 περιστροφή/λεπτό |
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Διηλεκτρική αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ έως 60℃ |