| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
|---|---|
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 α |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |