| Nominale spanning | 0-100VDC |
|---|---|
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Naam van het product | Compacte slipring, hoge snelheid roterende ring, lange levensduur, verbindingsring |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassingsgebieden | Gebruikt voor snelle testplatformen voor rekstrooksignalen, thermocouplesignalen, enz. |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Product name | Compacte slipring, hoge snelheid roterende ring, lange levensduur, verbindingsring |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 A |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤80% |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Productnaam | Compacte slipring, hoge snelheid roterende ring, lange levensduur, verbindingsring |
| Draadspecificatie | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 a |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤80% |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-300 Rpm |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤80% |