De SP056060-080-G15 sleepring levert stabiele multi-kanaals transmissie bij 15.000 RPM met 60 circuits. De goud-goud contacten en aluminium behuizing zorgen voor uitzonderlijke duurzaamheid voor lucht- en ruimtevaart, railvervoer, windtunnels en industriële high-speed testsystemen.
| Ontwerp Lus | 60 |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale Spanning/Stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische Sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische Weerstandsveranderingswaarde | ≤50mΩ |
| Nominale Snelheid | >15.000 RPM |
| Levensduur | 50 Miljoen Rotaties |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ tot 35℃ |
| Contactmateriaal | Goud-Goud |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Vochtigheid | 20% tot 80% |