Ο δακτύλιος ολίσθησης SP056060-080-G15 προσφέρει σταθερή μετάδοση πολλαπλών καναλιών στα 15.000 RPM με 60 κυκλώματα. Οι επαφές χρυσού-χρυσού και το περίβλημα αλουμινίου παρέχουν εξαιρετική ανθεκτικότητα για αεροδιαστημική, σιδηροδρομικές μεταφορές, αεροδυναμικές σήραγγες και βιομηχανικά συστήματα δοκιμών υψηλής ταχύτητας.
| Βρόχος Σχεδιασμού | 60 |
| Αντίσταση Μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική Τάση/Ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Τιμή Αλλαγής Δυναμικής Αντίστασης | ≤50mΩ |
| Ονομαστική Ταχύτητα | >15.000 RPM |
| Διάρκεια Ζωής | 50 εκατομμύρια περιστροφές |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10℃ έως 35℃ |
| Υλικό Επαφής | Χρυσός-Χρυσός |
| Υλικό Πεβλήματος | Κράμα Αλουμινίου |
| Υγρασία | 20% έως 80% |