De SP036020-slipring is geoptimaliseerd voor snelle gegevensopname en garandeert de gegevensintegriteit van de spanningsmeters en sensoren.Het zorgt voor gladdeDit model ondersteunt standaard snelheden van 3000 RPM en aangepaste hogesnelheidsopties tot 8000 RPM,Het wordt de industriestandaard voor het testen van autowielknoppen en vliegtuigmotoren..
| Ontwerplus | 20 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 250VDC/3A |
| Dielectrische sterkte | ≥ 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Draadlengte | Standaard 300 ± 20 mm (facultatief) |
| Nominale snelheid | 0 ~ 3000 t/min |
|---|---|
| Werken | 10 miljoen tot 100 miljoen cirkel |
| Werktemperatuur | -45 °C ~ 60 °C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering/304 roestvrij staal/316L roestvrij staal |
| Maximaal startkoppel | 3.5N.cm |
| IP-klasse | IP51 |