Αυτό το υψηλής ταχύτητας αγωγό δακτυλίδι γλιστρίας είναι σχεδιασμένο για να υποστηρίζει 60 ανεξάρτητα κυκλώματα ενώ λειτουργεί σε ταχύτητες περιστροφής που υπερβαίνουν τις 15.000 στροφές ανά λεπτό.Παρέχει σταθερή μετάδοση πολλαπλών καναλιών σε ακραίες συνθήκες περιστροφής, καθιστώντας το ιδανικό για προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών.
Με υλικά επαφής χρυσού-χρυσού για χαμηλή αντίσταση επαφής και ελάχιστο ηλεκτρικό θόρυβο,Αυτό το δαχτυλίδι διασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση για την ευαίσθητη μετάδοση σήματος και την απόκτηση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο.Ο προηγμένος έλεγχος της πίεσης της βούρτσας μειώνει την φθορά και εγγυάται τη μακροχρόνια λειτουργική σταθερότητα.
Το δαχτυλίδι ολίσθησης, το οποίο στεγάζεται σε ανθεκτικό περίβλημα από κράμα αλουμινίου, παρέχει εξαιρετική μηχανική προστασία και περιβαλλοντική αντοχή.συστήματα αεροδιαστημικής μέτρησηςΟι λύσεις OEM είναι διαθέσιμες για ειδικές ανάγκες.
| Σχεδιασμός βρόχου | 60 |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/σύστημα ρεύματος | 500VDC/1A |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Καθορισμένη ταχύτητα | > 15 000 στροφές ανά λεπτό |
| Εργασιακή ζωή | 50 εκατομμύρια περιστροφές |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 35°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Η υγρασία | 20% έως 80% |