| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| تعداد مدار | 20 |
|---|---|
| حداکثر جریان | 1A |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| سرعت رتبه بندی شده | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |