| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Liczba obwodów | 20 |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 1A |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Prędkość znamionowa | 0 ~ 3000 obr./min |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |