| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Odporność na izolację | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualny | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |