| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |
| High-Speed Operation | Operates At 18000 Rpm Without Cooling System |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 For Protection Against Harsh Environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity Between Ring Groove And Bearing ≤0.01mm |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |