| サイズ | 超小型 |
|---|---|
| 定位電圧 | 80V |
| 動作速度 | 0~1000回転/分 |
| 住宅用材料 | アルミニウム合金 |
| 作業温度 | -40°Cから65°C |
| サイズ | 超小型 |
|---|---|
| 定位電圧 | 80V |
| 動作速度 | 0~1000回転/分 |
| 住宅用材料 | アルミニウム合金 |
| 作業温度 | -40°Cから65°C |
| 絶縁抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 現在 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |
| サイズ | 超小型 |
|---|---|
| 定位電圧 | 80V |
| 動作速度 | 0~1000回転/分 |
| 住宅用材料 | アルミニウム合金 |
| 作業温度 | -40°Cから65°C |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |