| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |