| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |
| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |
| 단열성 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 현재의 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |
| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |