| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen Hız | 100000RPM |
| Akım | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |