| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Nominal hız | 0-10000 rpm |
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
|---|---|
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Güncel Beğeni | Devre başına 2A |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |