| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım | 500MΩ@500VDC |
| mevcut yük | 500VDC/1A |
| Hız | >15000rpm |
| Dayanıklılık | 50M Döngü |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Çalışma Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Nominal Akım | 3A |
| Yalıtım Direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kanal Sayısı | 20 |
| Derecelendirme Gerilimi | 250VDC |