SP018006 Mini Elektrikli Kayar Halkası
Mini kayar halkamız, 0-3000 RPM dönüş hızlarını destekleyerek yüksek hızlı endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Gelişmiş altın-altın sürtünme çifti kontakları ile ultra düşük dinamik direnç (≤10mΩ) ve kararlı elektriksel iletim sağlar. Sağlam paslanmaz çelik ve alüminyum alaşımlı gövde, IP51 koruması ile zorlu ortamlarda dayanıklılık sunar.
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Mekanik Özellikler | Anma Hızı |
| Çalışma Ömrü | ≥100 saat (Depolama ömrü: ≥12 yıl) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ila 60℃ |
| Temas Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo hariç) |
| IP Sınıfı | IP51 |
| Kesit Çizimi | Teknik Avantajlar |