SP018006 Mini elektryczny pierścień ślizgowy
Nasz miniaturowy pierścień jest zaprojektowany do zastosowań przemysłowych o wysokiej prędkości, obsługując prędkości obrotowe od 0 do 3000 obrotów na minutę.zapewnia bardzo niskie opory dynamiczne (≤10mΩ) i stabilną transmisję elektrycznąWytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej i stopów aluminium z ochroną IP51 zapewnia trwałość w wymagających warunkach.
| Pętla projektowania | 6 |
|---|---|
| Odporność na izolację | 250MΩ/250V/DC |
| Aktualność | 1A |
| Siła dielektryczna | > 250VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznego | ≤ 10 mΩ |
| Prędkość nominalna | 0-3000 obrotów / min |
|---|---|
| Życie zawodowe | ≥ 100 godzin (okres przechowywania: ≥ 12 lat) |
| Temperatura pracy | -45°C do 60°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał powłoki | Stal nierdzewna + stop aluminium |
| Maksymalny moment startowy | 3m N.m. |
| Waga | < 30 g (z wyłączeniem drutu) |
| Poziom IP | IP51 |