حلقه لغزش الکتریکی کوچک SP018006
حلقه لغزش مینیاتوری ما برای کاربردهای صنعتی با سرعت بالا مهندسی شده است و از سرعت چرخش 0-3000 دور در دقیقه پشتیبانی می کند. با داشتن تماس های پیشرفته جفت اصطکاکی طلا-طلا، مقاومت دینامیکی فوق العاده کم (≤10mΩ) و انتقال الکتریکی پایدار را ارائه می دهد. پوسته محکم فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم با حفاظت IP51، دوام را در محیط های سخت تضمین می کند.
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
|---|---|
| جریان | 1 آمپر |
| استحکام دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| مشخصات مکانیکی | سرعت نامی |
| عمر کاری | ≥100 ساعت (عمر ذخیره سازی: ≥12 سال) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -45℃ تا 60℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (بدون سیم) |
| درجه IP | IP51 |
| نقشه طرح کلی | مزایای فنی |