Yüksek Hızlı Mini Kayar Halkası - Güvenilir Altın-Altın Temas Teknolojisi
Bu kompakt yüksek hızlı kayar halkası, sürekli dönüş ve güvenilir sinyal iletimi gerektiren İHA yük sistemleri ve drone platformları için tasarlanmıştır. Kayar halkası, 0-3000 rpm dönüş hızlarını destekleyerek yüksek hızlı operasyon sırasında kararlı performans sağlar. Hafif tasarımı (30 gr altı) ve kompakt boyutları ile İHA kamera gimbal'lerine ve dönen sensör platformlarına kolayca entegre edilebilir.
| Tasarım Döngüsü | 6 |
|---|---|
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Nominal Hız | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Çalışma Ömrü | ≥100h depolama ömrü: ≥12 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ~ 60℃ |
| Temas Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo dahil değil) |
| IP Sınıfı | IP51 |