| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Μόνωση | 500MΩ@500VDC |
| Τρέχον φορτίο | 500VDC/1A |
| Ταχύτητα | >15000 σ.α.λ |
| Αντοχή | Κύκλοι 50 Μ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Ταχύτητα Εργασίας | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Αριθμός καναλιών | 20 |
| Ονομαστική τάση | 250 VDC |