| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
|---|---|
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2A ανά κύκλωμα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |