| مشخصات برق | |
|---|---|
| حلقه طراحی | 60 |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤50mΩ |
| مشخصات مکانیکی | |
| سرعت رتبه بندی شده | > 15000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | 50 میلیون چرخه |
| دمای عملیاتی | -10 تا 35 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| مواد پوسته | آلیاژ آلومینیوم |
| رطوبت | 20% تا 80% |