| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (możliwość dostosowania 1000-10000 obr./min) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Opór dynamiczny | ≤10mΩ |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Kompaktowa konstrukcja | Mała i kompaktowa struktura dla zdolności adaptacyjnej |
| Życie zawodowe | 100 milionów rewolucji |
| Solidny projekt konstrukcyjny | 304 Struktura ze stali nierdzewnej dla trudnych środowisk |