| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική αντίσταση | ≤10mΩ |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |