| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Μόνωση | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 96 ώρες |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Προδιαγραφές βρόχου | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100rpm |
| διάρκεια ζωής | 107 σ.α.λ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός χρυσός |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
|---|---|
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2A ανά κύκλωμα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |