| Rotating Speed | 0-10000 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Working Life | 10 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -50℃ ~ 80℃ |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Rotating Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | 6 |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximum Current | 1A |
| Loop Specs | 26,28,50 (L=49.5) |
|---|---|
| Rated Speed | 0-100rpm |
| Service Life | 10⁷ Rpm |
| Dielectric Strength | 500VAC/50Hz/60s |
| Contact Material | Gold-Gold |
| Protection Grade | IP54 |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Current Rating | 2A Per Circuit |
| Working Temperature | -20℃ To 60℃ |
| Contact Material | Gold-Gold |