| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continue werktijd | 96 uur |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Loop-specificaties | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-100rpm |
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Huismateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huidige rating | 2A per kring |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |