| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Draadspecificatie | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 a |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continue werktijd | 96 uur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |