| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |
| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Προδιαγραφή καλωδίων | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 α |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Μόνωση | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 96 ώρες |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |