| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Stopień ochrony | IP54 |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe | Pozostałe |
| Aktualna ocena | 2 A na obwód |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 60 ℃ |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |