| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
|---|---|
| Waga | <60 g (nie obejmują przewodu) |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1 a |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 0-250VDC /MAX 2A |
| Materiał powłoki | Pozostałe |
| Wytrzymałość dielektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Specyfikacja pętli | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-100 obr./min |
| żywotność | 10⁷ obr./min |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Pętla projektowa | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Prąd znamionowy | 1A MAX |
| Zakres prędkości | 0-100 obr./min |
| Trwałość | 10 milionów obrotów |