| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-30 στροφές ανά λεπτό |
| Κατηγορία τάσης | 240VAC/DC |
| Διηλεκτρική Αντοχή | το 500VAC@50Hz |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |
| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Προδιαγραφή καλωδίων | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 α |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Προδιαγραφές βρόχου | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100rpm |
| διάρκεια ζωής | 107 σ.α.λ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός χρυσός |