| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
|---|---|
| Ağırlık | <60g (tel dahil değil) |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Telli spesifikasyon | AF200-0.05mm² |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Döngü Özellikleri | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominal hız | 0-100rpm |
| servis ömrü | 10⁷ dev/dak |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| İletişim Malzemesi | Altın altın |
| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarım döngüsü | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500VDC |
| Nominal Akım | 1A MAX |
| Hız aralığı | 0-100rpm |
| Dayanıklılık | 10 milyon rpm |