| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Pętle projektowe | 20 pierścieni, 26 pierścieni, 28 pierścieni |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 110MΩ/100VDC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 100VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | 250VDC/50 Hz/60s |
| Prędkość nominalna | 5000 obr./min |
| Pętla projektowa | 36/56 |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0–250 obr./min |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 5000 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów | 18 |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Aplikacja | Turbiny wiatrowe, robotyka, sprzęt medyczny, systemy radarowe |
| Temperatura robocza | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Pętla projektowa | 8 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Okrążenie | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Izolacja | 500MΩ/500VDC |
| Prędkość | 0-100 obr./min |
| żywotność | 10 milionów obrotów |
| Moment obrotowy | 1N·cm |
| Wielkość | małe |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +60℃ |
| Zastosowanie | Obrotowa transmisja mocy i sygnałów |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Poziom napięcia | 240 V |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |