| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Zaprojektowana pętla | 50、40、30、20 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 200 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-100VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Pętla | 8 obwodów |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1A |
| Napięcie znamionowe | 240 V prądu stałego |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Pętla projektowa | 8 |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-10000 obr./min |
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| żywotność | Cykl 100M |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |