| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-300 obr./min |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1A |
| Napięcie znamionowe | 0-100VDC |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Channel | 1~10 |
|---|---|
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Lead Length | 300mm |
| Product Category | Fiber Optic Slip Ring |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Prędkość znamionowa | 0-300 obr./min |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |