| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Channel | 1~10 |
|---|---|
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Lead Length | 300mm |
| Product Category | Fiber Optic Slip Ring |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |