| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Υλικό Στέγασης | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Σχεδιασμένος βρόχος | 36 ή 56 |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | ≤10mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-250 περιστροφή/λεπτό |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
|---|---|
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |