| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10000 tpm aanpasbaar) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Behuizingsmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Ontworpen lus | 36 of 56 |
| Neem contact op met Weerstand | ≤10 mΩ |
| Diëlektrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Nominale snelheid | 0-250 t/min |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |