| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |