| isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
|---|---|
| Werkend leven | 10 miljoen t/min |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Product name | Lange levensduur 10 miljoen RPM sleepringen |
| Nominale snelheid | 0-300 Rpm |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-300 Rpm |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Product name | Lange levensduur 10 miljoen RPM sleepringen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |
|---|---|
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| werkende levensstijl | 10 miljoen t/min |
| Shell Material | Aluminum alloy |
|---|---|
| Rotation Way | Flange Installation |
| Voltage | 400Vac/Vdc |
| Current | 1 A/circuit |
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassingsgebieden | Gebruikt voor snelle testplatformen voor rekstrooksignalen, thermocouplesignalen, enz. |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤80% |